Otisk, občanské sdružení

Vítejte na stránkách občanského sdružení OTISK


Předprodej vstupenek

Rozhledna Bolfánek

informace
pro návštěvníky

Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022

Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022

Vinná stezka Lesním komplexem Žďár u Chudenic, tentokrát s 11 vinaři přímo v areálu Bolfánek a Vinnou oázou u Kuchyňky se soutěží ve "slepé" degustaci.

 

Další atrakce: Odpolední hudební program po trase a u Kuchyňky. Bohatý celodenní program v amfiteátru Areálu Bolfánek s podvečerními koncerty a tancem.

- - - - -

 

2. ročník Vinné stezky na Bolfánku. Tentokrát s novým konceptem. Jednotlivá vinařství budou rozmístěna na kratší stezce přímo v Areálu Bolfánek. Abyste nepřišli o oblíbenou procházku Chudenickým Žďárem, vydáte se k "Vinné oáze" u Kuchyňky v samotné blízkosti Kvapilových jezírek.

Zde vás bude čekat ochutnávka 11 bezejmenných vzorků vín z katalogové nabídky (od každého vinaře 1 vzorek) a soutěž ve "slepé" degustaci. Tyto vzorky jsou zdarma a v ceně vstupenky. Vzorky u jednotlivých vinařství na Bolfánku se platí na základě vlastních objednávek.

11 vinařství z Čech a Moravy
bude rozmístěno na stezce přímo v Areálu Bolfánek - u hostince, kolem rozhledny až po Palackého skálu. Výhodou tohoto modelu je, že se můžete jednoduše vracet k jednotlivým vinařům a tzv. přechutnávat. To vám usnadní i rozhodování při nákupu lahví či kartonů vína domů. Odvoz kartonů z Bolfánku na parkoviště zajištěn.

Moravsko - chodské folklórní setkání
se bude odehrávat odpoledne v místě Vinné oázy u Kuchyňky i po trase. V podvečer pak na podiu amfiteátru Areálu Bolfánek. Večer příjemná taneční hudba k radosti ze života. Programem v amfiteátru vás bude provázet moderátor, proběhne zde prezentace jednotlivých vinařství, promluví někteří vinaři a uskuteční se zde také slavnostní vyhlášení soutěže ve slepé degustaci s předáním hodnotných cen.

Parkování
u hřbitova nebo fotbalového hřiště a na lesním parkovišti u zámku Lázeň. Odtud doporučujeme se vydat nejdříve k tzv. Kuchyňce v blízkosti Kvapilových jezírek k stanovišti "Vinná oáza" (soutěž ve slepé degustaci a ochutnávka 11 vzorků). Tyto vzorky zde bude rozlévat parta sympaťáků, kterou, můžete znát ze známého Těchonického divadla Zmrzlík případně z Levandulová.cz. Takže tady bude určitě srandy kopec. U Kuchyňky vás čeká samozřejmě také bohatý a zajímavý catering, včetně jiných nevinných nápojů.


Start: 12:00 Konec: 22:00

Vstupné 330 Kč:
degustační sklenička, tištěný katalog, propiska, mapka, kulturní a hudební program, soutěž slepé degustace (10 vzorků)

Vstupné 190 Kč:
vstupenka do amfiteátru jen na kulturni program pro neúčastníky vinné stezky.

Předprodej vstupenek: Čajovna Klatovy, MKS Domažlice, Rozhledna Bolfánek.


Další info po rozkliknutí jednotlivých letáků níže a průběžně na FB události >>.

Šiřte, sdílejte, zvěte v události a hlavně přijďte.
Těšíme se na vás.

Fotogalerie

Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022
Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022
Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022
Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022
Vinaři na Bolfánku 4. 6. 2022


© Otisk o.s.        Facebook        E-mail        Kontakt

NEWSLETTER